Projektowanie elektroniki i programowania

Projektowanie układów elektronicznych i oprogramowania

Od idei do produktu

W Brightair przyświeca nam jedna myśl – budowanie produktów najwyższej jakości.

Tworzymy interdyscyplinarny zespół, który chętnie podejumje się najtrudniejszych wyzwań. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w branżach automotive, automatyki przemysłowej, IT oraz urządzeń konsumenckich. Zapewniamy wsparcie w ramach projektowania układów elektronciznych, oprogramowania i prostych struktur mechanicznych (obudowy, mechanizmy). Pomagamy również we wdrożeniu urządzeń do produkcji.

Jeśli szukacie Państwo pomocy w którejś z poniższych dziedzin zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza lub mailowo na adres office@brightair.eu.

  • Projektowanie urządzeń przemysłowych
  • Projektowanie rozwiązań automotive
  • Projektowanie gadżetów i zabawek
  • Projektowanie czujników i układów sensorycznych
  • Projektowanie źródeł energii
  • Projektowanie cyfrowych układów elektronicznych
  • Projektowanie elektroniki analogowej

Projektowanie elektroniki

Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych projektów ukłaldów elektronicznych od zera oraz wspieraniem już istniejących zespołów swoją wiedzą i doświadczeniem.
Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno urzędzania dla branży konusmenckiej jak i przemysłowej oraz motoryzacyjnej.
Posiadamy kompetencje w zakresie projektowania elektroniki cyfrowej i analogowej co umożliwia tworzenie kompleksowych, odpowiednio przemyślanych rozwiązań.
Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowy projekt, począwszy od koncepcji działania urządzenia, specyfikacji, schematu blokowego, ideowego, przez projekt płytki PCB (1-8 warstwowej) aż do dokumentacji produkcyjnej. Możemy również pomóc na dowolnym etapie istniejącego projektu.

Na przestrzeni lat nasz zespół wyspecjalizował się w projektowaniu urządzeń z myślą o środowisku. Potrafimy budować urządzenia energooszczędne z wykorzystaniem nowoczesnych, biodegradowalnych materiałów.

Projektowanie oprogramowania

W naszym zespole posiadamy kompetencje tworzenia oprogramowania na systemy wbudowane (embedded), komputery PC oraz sterowniki PLC. Zajmujemy się wykonaniem programów sterujących dla projektowanych przez nas urządzeń oraz na platformy dostarczone przez klienta.

Pracujemy zgodnie ze współćzesnymi standardami, zawsze adresując bezpośrednio potrzeby biznesowe naszych klientów. Jesteśmy w stanie wspierać państwa produkty zdalnym dostępem i monitorowaniem za pomocą własnej chmury Brightair Cloud.

Projektowanie obudów i struktur mechanicznych

Nasza firma zajmuje się również modelowaniem 3d i projektowaniem struktur mechanicznych (mechanizmów, konstrukcji, ram) oraz obudów do urządzeń. Dostarczamy pełną dokumentację wykonawczą oraz wsparcie przy wdrożeniu.

Dysponujemy nowoczesną drukarką 3d, która pozwala nam w krótkim czasie tworzyć prototypy obudów i modele urządzeń. Jest to niezwykle pomocne przed wdrożeniem urządzenia do produkcji i zamówieniem kosztownych narzędzi, na przykład form wtryskowych.